11 Nisan 2010

Chevrolet Epica yenilendi

Yeni Chevrolet Epica, 2.0 litre 150 hp dizel otomatik vitesli modelini sınıfındaki 1.6 litre benzinli düz vitesli modellerin fiyat seviyesinde satışa sunuluyor. Yeni Epica’nın 2.0 litre 150 hp dizel 6 ileri otomatik şanzımanlı modelinin fiyatı 55.310 TL’den başlıyor.

 
Yenilenen tasarımı ve zengin güvenlik ve konfor özellikleri ile Epica Nisan ayında özel satış koşulları ile büyük bir fırsat sunuyor 4.81 metre uzunluğa sahip Epica geniş iç mekanı ile üst düzey bir ferahlık ve konfor sunuyor.
Çarpışmaya dayanlıklı gövde içi koruyucu paneller, güçlendirilmiş tavan ve gövde yapısı ile güvenlikten ödün vermeyen Yeni Epica’da Çekiş Kontrol Sistemi (TC), Elektronik Stabilite Kontrol Programı (ESC), ön ve arka sis farları, arka park sensörü, ön yolcu koltuğu bel desteği, sürücü-yolcu-yan-perde hava yastıkları, üç noktalı aktif gergili ön-arka emniyet kemerleri, yükseklik ayarlı ön emniyet kemerleri, ISOFIX çocuk koltuğu bağlantı sistemi ve alarm gibi aktif ve pasif güvenlik sistemleri standart olarak sunuluyor.Donanım ve konfor özellikleri konusunda da iddiasını yineleyen Epica’da 8 yönlü elektrikli sürücü koltuğu, elektronik iklim kontrollü klima, ön ve arka sis farları, krom bagaj çıtası, 17 inç hafif alaşımlı alüminyum jantlar, deri döşemeli ısıtmalı koltuklar, yol bilgisayarı, hız sabitleyici, yağmur sensörü, 6'lı CD/MP3 çalar, otomatik katlanır elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar, direksiyondan kumandalı müzik sistemi standart donanımda yer alıyor.


Yeni Epica 2.0 Dizel otomatik şanzımanlı model, 55.310 TL’den başlayan özel fiyatı ile Nisan ayına özgü kaçırılmayacak satış koşullarına sahip. Sınıfındaki 1.6 litre motorlu ve düz vitesli modellerin fiyatları ile aynı seviyede olan bu fiyat seviyesi ile Epica, yenilenen tasarımı, zengin standart donanımı, 150 beygir gücündeki 2.0 litre dizel motoru ve standart otomatik şanzımanı ile segmentinin iddialı modellerinden biri olmayı hedefliyor

 


haber@carturk.com

Hiç yorum yok: