19 Mayıs 2010

Yeni Chevrolet Epica'ya ilgi büyük

Konforlu sürüş keyfini ve üstün standart donanım seviyesini cazip fiyatlarla sunan Yeni Epica geçtiğimiz yılın toplam satışının %50’sinden fazlasını sadece Nisan ayında satarak büyük bir atağa geçti. Bütün araçların 2.0 lt. motor seviyesinde satıldığı düşünülürse ulaşılan başarı daha net anlaşılacaktır.


Türkiye’nin en dinamik otomobil markası olma hedefi ile yola çıkan Chevrolet’de Cruze ve Captiva modellerinde yakalanan başarıdan sonra Yeni Epica’da da başarı grafiği yükseldi. Yenilenen tasarımı, zengin güvenlik ve konfor özellikleri ile Yeni Epica üst düzey ferahlık ve konforu bir arada sunuyor.


Çarpışmaya dayanlıklı gövde içi koruyucu paneller, güçlendirilmiş tavan ve gövde yapısı ile güvenlikten ödün vermeyen Yeni Epica’da Çekiş Kontrol Sistemi (TC), Elektronik Stabilite Kontrol Programı (ESC), sürücü, yolcu, yan ve perde hava yastıkları , yükseklik ayarlı ve üç noktalı aktif gergili ön ve arka emniyet kemerleri, ön ve arka sis farları, arka park sensörü, ön yolcu koltuğu bel desteği, ISOFIX çocuk koltuğu bağlantı sistemi ve alarm gibi aktif ve pasif güvenlik sistemleri standart olarak sunuluyor.


Donanım ve konfor özellikleri konusunda da iddiasını yineleyen Yeni Epica’da 8 yönlü elektrikli sürücü koltuğu, elektronik iklim kontrollü klima, krom bagaj çıtası, 17 inç hafif alaşımlı alüminyum jantlar, deri döşemeli ısıtmalı koltuklar, yol bilgisayarı, hız sabitleyici (cruise control), yağmur sensörü, 6lı CD/MP3 çalar, otomatik katlanır elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar, direksiyondan kumandalı müzik sistemi standart donanımda yer alıyor.


Yeni Epica 2.0 Dizel otomatik şanzımanlı modelinin 55.310TL’den başlayan özel fiyat avantajı Mayıs ayında devam ediyor.

 
haber@carturk.com

Hiç yorum yok: